Лабораторні офісні меблі

Лабораторні офісні меблі

Корпусні меблі в лабораторіях використовуються для облаштування офісних робочих місць. У приміщеннях, де не проводяться лабораторні дослідження, але ведеться робота з документами, зберігаються особисті речі персоналу та інше, теж необхідні шафи, столи, стелажі, тумби.

Лабораторні меблі офісні "Експерт"

Офісні меблі для персоналу лабораторії ТМ Експерт дозволяють створити комфортні умови для співробітників, знизити стомлюваність, а відповідно збільшити ефективність роботи колективу.

Стіл для лаборанта може бути: стіл прямий, стіл з тумбами, стіл для комп'ютера, стіл кутовий, стіл приставний. В основі столів - щитова конструкція з ламінованої ДСП світло-сірого кольору. Стільниця встановлюється або з ЛДСП, або з ламінату високого тиску на Ваш вибір. Варіанти комплектації столів тумбами, ящиками дозволяють створити максимально зручне робоче місце.

Стіл робочий для комп'ютера в лабораторії комплектується відділенням для системного блоку і висувною полицею для клавіатури.

Додаткові елементи до письмового столу для організації комп'ютерних робочих місць в лабораторії: підставка під монітор, висувна полиця для клавіатури, тумба мобільна для системного блоку комп'ютера або підставка на колесах.

Столи приставні до лабораторних столів робочих мають стільницю з радіусним округленням, кріплення для з'єднання з іншими виробами, а також, хромовану опору з регулюванням за рівнем підлоги.

Стіл тумба лабораторна з навісною стільницею з ламінату або ЛДСП на хромованій опорі може стояти окремо або завершувати секцію з лабораторних меблів для персоналу.

Лабораторна шафа для документів складається з двох частин - верхньої і нижньої. Верхня частина з двома полицями може бути відкритою, також, зі скляними дверцятами або з дверцятами з ЛДСП. Нижня частина шафи всередині має регульовану полицю, закривається двома дверцятами і замикається на ключ. Довжина шафи 600, 800 або 900 мм, глибина - 400 або 600 мм, висота - 1920 мм.

Шафа для одягу в лабораторію з ламінованої деревостружкової плити має: 2 двері, 1 замок, полицю для головних уборів, полицю для взуття, штангу для одягу.

У лабораторії шафа настінна або антресоль використовується для розширення місць, призначених для зберігання документів, приладів, дрібного устаткування, особистих речей та інших предметів.

Лабораторні меблі для персоналу ТМ Експерт розроблені відповідно з кольоровою гамою і дизайном лабораторних меблів. Таким чином, всі кабінети і приміщення Вашої лабораторії будуть облаштовані гармонійно, функціонально і в одному стилі.

Довіряючи свою лабораторію експертам, ви можете бути впевнені в якості та надійності меблів, зручності організації робочих місць персоналу.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Надіслати заявку на прорахунок вартості