Послуги

Лабораторія потребує не тільки якісні спеціальні меблі, але й першокласний продуманий проект. Такий проект повинен забезпечити: продуктивний робочий простір, легкість підключення комунікацій, зручність і безпеку роботи співробітників лабораторії.

Команда Експерт професійно облаштує Вашу лабораторію. Послуги експертів включають: розробку детального проекту, поставку, монтаж лабораторних меблів у Вашому приміщенні і гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Розробка проекту

Гнучкий, експертний підхід до кожного замовлення дозволяє нам створювати лабораторії, які максимально відповідають очікуванням замовника. Розробка індивідуальних і нестандартних рішень для клієнта - це основний підхід при роботі зі створення нового проекту лабораторії!

Наші продакт-фахівці дуже досвідчені і вже обладнали сотні лабораторій різного профілю. Ми запропонуємо рішення, які підійдуть саме Вам, з урахуванням: необхідної стійкості до реагентів, які будуть застосовуватися; планової кількості робочих місць; лабораторного обладнання; категорій небезпеки приміщень (вибухонебезпечність, пожежна безпека); «чистих» замірів приміщень після ремонту; виводів всіх комунікацій.

Виїзд до замовника та проведення контрольних замірів
Консультації у виборі оптимальних рішень
Підбір і раціональна розстановка меблів
Розробка комп'ютерного дизайн-проекту

Поставка лабораторних меблів

Власний автомобільний парк дозволяє здійснювати якісну доставку меблів до Вашої лабораторії. Без пошкоджень і в обумовлені терміни!

Поставка комплексних рішень
Відправлення окремих виробів Новою поштою
Доставка меблів до лабораторії або складу
Лабораторні меблі в основному поставляються в зібраному вигляді

Монтаж і сервісне обслуговування

Після доставки сервісна служба виконає монтажні роботи і установку меблів згідно проекту лабораторії. Ви завжди можете розраховувати на кращий сервіс і бездоганне обслуговування з боку персоналу нашої компанії.

Налагодження та монтаж лабораторних меблів
Навчання персоналу лабораторії
Гарантійне обслуговування протягом 18 місяців з дня купівлі
Післягарантійне обслуговування

Комплексні рішення

Спільно з партнерами, ми пропонуємо комплексні рішення для оснащення лабораторій різних галузей, які включають не тільки спеціальні меблі, а й обладнання, прилади, витратні матеріали та інше.
Лабораторія під ключ

Розробляємо і впроваджуємо проекти повного оснащення лабораторії.

Модульна лабораторія

Проектування і забезпечення модульних лабораторій - вагончиків.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.