Складські меблі

Складські меблі

Стіл пакувальний
 • Каркас: метал
Вантажний візок
 • Каркас: метал
Візок складський
 • Каркас: метал
Візок для балонів
 • Каркас: метал
Візок для шин
 • Каркас: метал
Піддон металевий
 • Каркас: метал
Палета металева
 • Каркас: метал
Стелаж для шин
 • Каркас: метал
Стелаж консольний
 • Каркас: метал
Складські сходи
 • Каркас: метал
Стелаж металевий
 • Каркас: метал
Стелаж поличний
 • Каркас: метал
Шафа для роздягальні
 • Корпус: сталь
Шафа архівна
 • Корпус: сталь

Складські меблі

Металеві складські меблі Експерт мають надійну конструкцію та поліпшують якість роботи персоналу на складі. Столи комплектувальника, столи пакувальні розроблені таким чином, що підлаштовуються під робоче місце працівника. Інше складське обладнання – складські стелажі, вантажні візки, інструментальні шафи, шафи для роздягалень, шафи архівні допоможуть облаштувати склад саме під ваші потреби, цілі та задачі.

Всі металеві меблі для складу зроблені з якісної сталі, покритої порошковою полімерною фарбою. Тому складські меблі Експерт мають підвищений термін експлуатації. 

Складські стелажі

Металеві стелажі на зварному каркасі витримують більше загальне навантаження (до 1200 кг), проте дорожчі в логістиці, ніж розбірні конструкції. Розбірні стелажі з оцинкованої сталі або зі сталі з порошковим покриттям поставляються в розібраному вигляді та монтуються на місці. Вантажопідйомність в них дещо нижче (до 800 кг), оскільки каркас розбірний, а не жорсткий, зварений.

Можливе виготовлення стелажів під замовлення, якщо існуючі моделі стелажів не відповідають вашим приміщенням та вимогам експлуатації. Наприклад, окрім зміни розмірів, можна збільшити чи зменшити кількість полиць, зробити перфоровані полиці, додати перегородки і таке інше.

Використовувати складські стелажі можна не тільки для зберігання товарів, продуктів, вантажів, розміщення обладнання, канцелярського приладдя, але й для створення архіву документів, зразків, тощо.

Стелажі монтуються між собою в поличні системи. Розміри, кількість полиць та секцій проектуються згідно параметрів приміщення та функціональності використання. Наші фахівці допоможуть вибрати моделі та матеріали, облаштувати склад максимально зручно та ефективно.

Для переміщення складських запасів Експерт пропонує вантажні візки, а для ефективної роботи працівників складу – спеціальні столи для комплектації замовлень.

Столи комплектувальників

Стіл комплектувальника виготовляється повністю зі сталі, покритою спеціальною порошковою фарбою. В основі столів – посилений каркас з металевих труб. Базова конструкція являє собою поєднання посиленого металевого столу та надбудови. А далі, як в конструкторі, стіл комплектується функціональними додатками: перфорованим екраном, полицями, розділювачами, шухлядами, тримачами, світильником, розетками, місцем під системний блок, тощо.

Столи можна ставити островом, або в лінію. Окрім стандартної висоти 750 мм для роботи сидячи, столи пакувальників можуть бути високими – 900 мм, для роботи стоячи. Робоче місце можна зробити ліворуч або праворуч. Тобто, лінійка столів Експерт для облаштування робочих місць працівників складу надає безліч можливостей для побудови індивідуального робочого простору, як в цілому для компанії, так і для кожного окремого працівника.

Меблі для роздягальні

Не обійтися на підприємстві без роздягальні, адже робітникам треба перевдягнутися в спецодяг. Шафи для роздягальні зроблені з металу, мають дві секції, замикаються на ключ та містять вентиляційні отвори. Окрім окремих полиць для головних уборів та взуття, штанги для одягу, шафа для роздягальні може бути обладнана відкидною лавкою. Або ж лавки можна замовити та поставити окремо між рядами шаф.

Лавки для роздягальні мають металевий каркас та м’яке сидіння з оббивкою зі шкірозамінника. 

Металеві меблі Експерт 

Експерт спеціалізується на виробництві спеціальних металевих меблів вже 20 років. Маємо професійну команду фахівців, які злагоджено працюють над кожним замовленням. Можете будете впевнені в якості виробів, обслуговування та сервісу.

На підприємстві впроваджені системи менеджменту згідно з міжнародними сертифікатами ISO 9001:2015, ДСТУ ISO 14001:2015. Всі меблі відповідають стандартам ДСТУ ГОСТ 16371:2016, що підтверджено Сертифікатом відповідності та Висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи. 

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Надіслати заявку на прорахунок вартості