Витяжні шафи

Витяжні шафи

Витяжні шафи допомагають запобігти витоку летких шкідливих речовин, забезпечити безпеку людей, які працюють з агресивними і токсичними реагентами в лабораторії. Витяжна шафа - складний виріб з великою варіативністю, тому підбирається індивідуально під задачі конкретної лабораторії. Додатково шафи витяжні можуть комплектуватися сантехнікою та вентилятором.

Витяжна шафа хімічна
 • Корпус: сталь
Шафа витяжна ЛДСП
 • Корпус: ЛДСП
Витяжна шафа-стіл
 • Корпус: сталь
Локальна витяжка
 • Каркас: алюміній
Витяжний рукав
 • Каркас: алюміній
Лабораторний зонт
 • Корпус: сталь

Витяжні шафи "Експерт"

Витяжна шафа Експерт застосовується в лабораторіях для захисту лаборанта від токсичних речовин при роботі з хімічними реактивами, кислотами і лугами. Шафи витяжні підключаються до центральної витяжної системи, допомагають очистити лабораторію і запобігти поширенню шкідливих для здоров'я випарів, продуктів реакції.

Моделі і комплектація лабораторних шаф підбираються індивідуально експертами з урахуванням призначення і специфіки роботи лабораторії.

Шафи витяжні Експерт відрізняються подвійними стінками робочої зони. Суцільнометалева витяжна шафа всередині виконана з листової сталі 1,5 мм завтовшки. Спеціальна витяжна шафа всередині робочої зони облицьована хімічно стійким HPL пластиком. Кислотостійка витяжна шафа має всередині суцільнолитий склопластиковий купол з радіусним округленням кутів, стійкий до випарювання кислот. Каркас і корпус у всіх шафах витяжних виконані з металу, що пройшов процес фосфатування і пофарбований хімічно стійкою епокси-поліефірною фарбою світло сірого кольору з текстурою шагрень (апельсинова шкірка).

Розетки пило- та вологозахищені, знаходяться на бічних панелях. Захисний підйомний екран виконаний з безпечного протиударного скла «триплекс». Повітроводи в витяжних шафах зроблені з хімічно стійкого матеріалу. Для утворення рівномірних повітряних потоків, на всю довжину робочого простору встановлені знімні панелі. У нижній частині шафи - вентильовані тумби з листової сталі. Передбачено регулювання шафи по рівню підлоги.

Стільниця (робоча поверхня) витяжної шафи виготовляється з хімічно стійких матеріалів: керамограніт, нержавіюча сталь, полімерний композит на основі епоксидних смол Durcon, хімічно стійкий HPL-пластик, штучний кварцовий камінь. Вибрати матеріал стільниці допоможуть наші експерти, з огляду на методи лабораторних досліджень та види хімічних реактивів.

Шафи витяжні можуть бути доукомплектовані хімічно стійкою капсулою зі склопластику для зберігання добової норми реактивів з примусовою витяжкою в нижній лівій тумбі шафи. Можливий підвід комунікацій (вода, газ) з зовнішнім управлінням, установка зливу.

Багатофункціональна система моніторингу та управління витяжною шафою може бути встановлена ​​в шафу витяжну Експерт. Ця функціональна панель допомагає керувати екраном, режимом вентиляції, електроживленням і освітленням. Система сигналізує про підвищену температуру повітря, має датчик руху та індикацію підйому екрану вище рекомендованого положення.

Для сушильних і муфельних печей в асортименті ТМ Експерт є муфельна шафа з витяжкою. А для габаритних установок - витяжна шафа підлогова.

Можлива реалізація нестандартних рішень. Наприклад, ми реалізували проект, який включав шафи витяжні з системою гребінок для підключення апарату Сокслета. Над проектом Вашої лабораторії будуть працювати продакт-фахівці, конструктори, технологи. Для опрацювання нестандартних завдань буде підключений менеджер інноваційних розробок R&D департаменту.

Шафа витяжна лабораторна Експерт - це продуманий ефективний пристрій захисту користувача від бризків небезпечних речовин, від газоподібних продуктів реакції під час проведення лабораторних досліджень. Призначена для видалення парів, аерозолів і пилу з внутрішнього робочого простору; для запобігання утворення вибухонебезпечних атмосфер, застійних зон; для усунення потрапляння небезпечної концентрації забруднюючих речовин в лабораторію.

Шафи витяжні Експерт відповідають ДСТУ ГОСТ 16371-93 і мають підтверджуючі сертифікати: гігієнічний сертифікат і сертифікат відповідності. Система управління якістю на виробництві Експерт відповідає міжнародному стандарту ISO 9001:2015.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Надіслати заявку на прорахунок вартості