Мийки лабораторні

Мийки лабораторні

Мийки лабораторні застосовуються в лабораторіях для дотримання гігієни та безпеки. Являють собою лабораторний стіл з вбудованими в стільницю хімічно стійкими раковиною і змішувачем.

Мийки лабораторні "Експерт"

Лабораторні мийки Експерт виробляються зі спеціалізованих матеріалів, які протидіють кислотам, агресивним реагентам і дозволяють збільшити терміни їх експлуатації. Легко підключаються до системи водопостачання.

Стіл лабораторний з мийкою має міцний розбірний каркас із сталевих прямокутних труб перетином 60х30х2 мм і суцільнометалевий корпус з порошковим покриттям епокси-поліефірною фарбою світло-сірого кольору. Раковини для лабораторій встановлюються з хімічно стійких матеріалів: Durcon, поліпропілен, нержавіюча сталь AISI-304.

Стіл мийка лабораторна Експерт має підвісну тумбу з металевими дверцятами повного відкривання 270° і скосом зверху під кутом 45°, що запобігає потраплянню рідини всередину тумби при випадковому розливі. Дно в тумбах знімне для зручності підведення комунікацій з підлоги.

Матеріали стільниць, які ми використовуємо для виготовлення столів з мийкою: керамограніт, ламінат високого тиску, полімерний композит Durcon, нержавіюча сталь, штучний кварцовий камінь, хімічний стійкий HPL пластик spc Durcon, широкоформатна керамогранітна плита (див. докладніше матеріали робочих поверхонь). Всі перераховані матеріали стійкі до корозії і перепадів температур.

Лабораторний стіл мийка Експерт комплектується:

• хімічно стійкою раковиною (однією або двома);

• спеціальним лабораторним краном для холодної води або змішувачем для гарячої і холодної води, FAR (Італія);

• сифоном з гнучким гофрованим шлангом з поліпропілену для підключення до каналізації;

• гнучкими шлангами для підключення до мережі водопостачання.

Подвійна мийка для лабораторії комплектується двома раковинами і двома змішувачами.

Для компенсації нерівностей підлоги мийки лабораторні обладнані регульованими опорами.

Додатково стіл мийка для лабораторії може бути укомплектована спеціальними надбудовами: навісною або настінною сушкою для посуду, полицями під дистилятор з додатковим краном холодної води, а також, захисним екраном від бризок.

В асортименті Експерта є мийки лабораторні глибокі - 290-300 мм глибиною.

Об'єктивний підбір матеріалів стільниці і раковини столу-мийки допоможуть зробити наші експерти, з огляду на специфіку роботи лабораторії.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Надіслати заявку на прорахунок вартості