Столи лабораторні

Столи лабораторні

Столи лабораторні з хімічно стійким покриттям необхідні для організації робочих місць в лабораторії, зручного розміщення інструментів, хімічних реагентів, аналітичного обладнання та інших предметів лабораторних досліджень.

Столи лабораторні "Експерт"

Лабораторний стіл ТМ «Експерт» в основі має міцний Н-подібний металевий розбірний каркас. Для естетичності і зручності використання стіл обладнаний знімними лицьовим і бічними екранами з листової сталі. Пазуха (вільна зона), яка утворюється з тильного боку між екраном і стіною (140 мм), дозволяє заховати дроти, батареї, комунікації та інше. Столи за висотою можуть бути для роботи стоячи (висота 900 мм) або сидячи (висота 750 мм).

Допустиме розподільне навантаження - до 350 кгс/м². У посилених столах з додатковим ребром жорсткості - до 500 кгс/м². Столи лабораторні Експерт витримують вагу, навантаження лабораторного обладнання та іншого лабораторного приладдя.

Хімічну і механічну стійкість металу надають попереднє фосфатування і фарбування полімерною епокси-поліефірною порошковою фарбою. Колір - світло-сірий, текстура - шагрень (апельсинова кірка).

Робоча поверхня може бути виготовлена ​​зі спеціальних матеріалів (див. матеріали робочих поверхонь) відповідно до цілей, завдань і методів досліджень лабораторії або її окремих кабінетів. Наші експерти допоможуть підібрати Вам оптимальний варіант.

Додатково лабораторний стіл може комплектуватися: мобільними і підвісними тумбами з ламінованої ДСП або листової сталі, сервісними та титрувальними надбудовами.

Лабораторні столи Експерт в поєднанні з надбудовами і тумбами в різних комбінаціях становлять модульну систему для створення ергономічних лабораторних комплексів (пристінних або острівних).

Крім прямих пристінних столів Експерт виготовляє:

- столи острівні, кутові, приставні або торцеві, пересувні;

- столи для приладів з електро-панеллю та блоком розеток, висувними ящиками;

- столи-мийки із змішувачем, раковиною і тумбою;

- столи для ваг з гранітною плитою (каркасний, з баластом, стіл в столі);

- столи нестандартних розмірів і конструкцій.

Столи-мийки призначені для миття лабораторного посуду та роботи з водою, а також, зливу відпрацьованих реактивів. Хімічно стійка раковина (з поліпропілену або полімерного композиту або нержавіючої сталі) зі змішувачем або краном холодної води вбудовуються в стільницю лабораторного столу з тумбою і підключаються до системи подачі води і відведення рідин. Додатково можуть комплектуватися сушкою для лабораторного посуду і захисним екраном від бризок. Мийки лабораторні можуть встановлюватися окремо або доповнювати острівні модулі.

Вібростійкі столи вагові застосовуються для встановлення чутливих аналітичних ваг, вимірювання значень мінімальної ваги. Вбудована плита з натурального полірованого граніту (завтовшки 60 мм) на антивібраційних каучукових амортизаторах забезпечує точність показань.

Столи острівні лабораторні Експерт встановлюються у вигляді «острова» в центрі приміщення, допомагають організувати функціональну робочу зону на значній території лабораторії. Розподільне навантаження на поверхню столу - до 500 кгс/м².

Восьмигранні острівні столи Експерт укомплектовані 4-ма розетками. Можуть бути відкритими або заповнені тумбами. Зручний острівний стіл забезпечує підхід і роботу з усіх боків.

Металеві лабораторні меблі Експерт - це відмінна якість і високі гарантійні терміни. Дизайн і функціональність кожної моделі продумані до дрібниць. Ми укомплектуємо Вашу лабораторію сучасними, безпечними, зносостійкими та зручними лабораторними меблями.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Надіслати заявку на прорахунок вартості