Столи вагові

Столи вагові

Антивібраційний стіл призначений для установки і експлуатації аналітичних ваг в лабораторії, для виконання точних вимірювань мінімальної ваги. Ваги 1-2 класу згідно ДСТУ ГОСТ повинні встановлюватися на спеціальному столі.

Столи вагові "Експерт"

Лабораторний стіл для ваг повинен забезпечувати точність вимірювань та унеможливлювати відхилення результатів від реальних значень. Одним з головних чинників, який впливає на цю точність, є вібрація. Антивібраційний лабораторний стіл є найкращим вибором для забезпечення стабільності та точності вимірювань.

Столи вагові "Експерт" створені спеціально для чутливого вагового обладнання і дозволяють проводити вимірювання високої точності. Завдяки спеціальним столам для ваг можна домогтися 4-5-го знаку після коми при зважуванні. В якості робочої поверхні під ваги використовується масивна плита з натурального полірованого граніту, встановлена ​​на демпфери.

Лабораторний стіл для ваг ТМ Експерт вібростійкий. В основі ваговий стіл має посилений зварний металевий каркас з полімерним порошковим покриттям. Може бути для роботи сидячи або стоячи. Є регулювання по рівню підлоги. Три варіанти виконання: стіл каркасний, «стіл в столі», стіл з подвійним каркасом та баластом.

Стіл антивібраційний каркасний складається з гранітної плити і посиленого каркасу. Габарити (ДхГхВ) 630х430х750 мм (для роботи сидячи) або 630х430х900 мм (для роботи стоячи).

«Стіл в столі» - це стіл ваговий каркасний вбудований в лабораторний стіл Експерт. Стільниця столу лабораторного пропонується на вибір - з ламінату високого тиску (ЛВД) або HPL пластику spc. Додатково можна встановити електричний блок з розетками. Габарити столу в столі: довжина 1200 або 1500 мм, глибина 750 або 600 мм, висота 750 або 900 мм.

Стіл для ваг з баластом має додаткові антивібраційні властивості. Призначений для роботи стоячи. В основі - подвійний каркас. Корпус виконаний з металу або ламінованої ДСП, а стільниця - з ЛВТ або хімічно стійкого пластику. Ваговий стіл 2-каркасний можна доукомплектувати висувним ящиком для важків. Полірована гранітна плита на каучукових амортизаторах використовується у всіх столах під ваги. Розміри стола з баластом (ДхГхВ): 750х750х900 мм або 900х750х900 мм.

Рекомендується аналітичні ваги встановлювати в окремій ваговій кімнаті. А також, розміщувати якомога далі від джерел світла, тепла і комп'ютерної техніки. Але не завжди лабораторні приміщення дозволяють виділити окрему кімнату для ваг. В такому випадку, ваги бажано ставити в зоні, де немає повітряних потоків, протягів, подалі від батарей, вікон і дверних проходів.

Спеціальний стіл під ваги допомагає ефективно гасити коливання при зважуванні і створює опору для вагового обладнання максимально незалежну від оточуючих вібрацій.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Надіслати заявку на прорахунок вартості