Гарантія та сервіс

 1. Гарантійний термін експлуатації з дня отримання товару Споживачем становить 18 місяців (меблі), 6 місяців (стільці).

 2. У разі придбання акційного товару, претензії щодо якості і зовнішньому вигляду не приймаються.

 3. Безкоштовне обслуговування здійснюється відповідно до вимог та термінів, визначених Законом України «Про захист прав споживачів». Термін виконання гарантійного ремонту 21 робочий день.

 4. Протягом гарантійного терміну експлуатації виробник усуває виявлені дефекти, які мають виробничий характер, за умови дотримання Споживачем правил транспортування, зберігання, збирання та експлуатації.

 5. Претензії по зовнішньому вигляду товару, неповної комплектації, а також його невідповідності замовлення, приймаються безпосередньо при отриманні вироби. Надалі такі претензії не приймаються, всі роботи виконуються тільки за рахунок замовника.

Гарантійні зобов'язання не поширюється у випадках:

 1. Закінчення гарантійного терміну.
 2. Порушення правил експлуатації, викладених в паспорті на виріб.
 3. Нанесення ушкоджень вироби в результаті:
 • умисних чи помилкових дій споживача;
 • стороннього втручання, ремонту товару самостійно або іншими організаціями, приватними особами, не уповноваженими виробником;
 • наявності непередбачених обставин (пожежа, повінь, землетрус, нещасний випадок і т.д.).

Оплата та доставка

Умови оплати:

 1. Ми працюємо на умовах передоплати за рахунком - його Вам відправить персональний менеджер після оформлення Вами замовлення. Оплату за рахунком можна здійснити в будь-якому банку України.
 2. Вартість комісій банку не входить у вартість товару і залежить від тарифу банку. Моментом оплати вважається надходження грошових коштів замовника на банківський рахунок продавця.
 3. Після оплати з Вами ще раз зв'яжеться менеджер, щоб уточнити дані по відвантаженню і доставці товару.

Способи доставки:

 1. Самовивіз продукції зі складу виробництва: м Черкаси, вул. Героїв Холодного Яру, 68/22. Відвантаження здійснюється в будні дні з 8:00 до 15:00 без перерви. Перехід прав власності відбувається в момент передачі товару Покупцеві (одержувачу, експедитору, представнику). Виробник не несе відповідальності за доставку меблів у цьому випадку.
 2. Доставка службою логістики Експерта. Розраховується індивідуально в залежності від обсягу вантажу. Оплачується додатково.
 3. Доставка кур'єрськими службами "Нова пошта" або "Делівері" по тарифам компаній. При отриманні товару Покупець повинен перевірити відповідність маркування і кількість одержуваного товару за накладною, а також оглянути цілісність упаковки Товару. У разі виявлення невідповідностей, скласти акт у присутності представника транспортної компанії.

Подача вантажу здійснюється тільки на борт автотранспортного засобу. Розподіл, установка, закріплення вантажу в кузові здійснюється силами водія / перевізника / експедитора.

Розвантаження та монтаж

 1. Всі роботи, пов'язані з розвантаженням і занесенням меблів в приміщення, де буде відбуватися монтаж - Покупець виконує самостійно.
 2. Роботи, пов'язані з монтажем меблів в приміщенні Покупця, надаються безкоштовно.
 3. При монтажі витяжних шаф Замовник повинен надати потрібну кількість осіб (4 особи) для установки верхньої частини на нижню.
 4. Підключення до необхідних комунікацій (водопровід, каналізація, вентиляція, електрика) - Покупець виконує самостійно.
 5. Меблі поставляється в зібраному вигляді - необхідно перевірити ширину дверних прорізів (мінімум - 1000 мм) і сходових кліток.

Зберігання та експлуатація

Початок роботи:

 1. У разі зберігання або транспортування в умовах низької температури рекомендується витримати Товар в теплому приміщенні не менше 2 годин до початку експлуатації. При зберіганні і транспортуванні вироби не повинні відчувати впливу навантажень, що призводять до залишковим деформацій.
 2. Перевірити цілісність упаковки. При розпакуванні необхідно дотримуватися всі зазначені знаки і написи.
 3. Розпакувати і перевірити цілісність.
 4. Проводити санітарну обробку шляхом протирання поверхонь серветкою, змоченою дезинфікуючим розчином, відповідно до інструкції виробника щодо його застосування.
 5. Утилізувати упаковку.

Правила зберігання та експлуатації:

 1. Температура експлуатації від + 10⁰С до + 40⁰С, припустима зміна температури навколишнього середовища протягом 8 годин не більше 20⁰С, відносна вологість повітря від 30% до 80%.
 2. Встановити Виріб на рівну поверхню, без ухилів.
 3. Необхідно враховувати, що концентровані агресивні речовини порушують цілісність робочого покриття. При попаданні розчинів кислот або лугів на робочу поверхню потрібно негайно усунути їх з поверхні.
 4. Під час експлуатації в лабораторних процесах на стільниці і стінках шафи можуть залишатися сліди від агресивних речовин, не є гарантійним випадком.
 5. Виріб необхідно оберігати від механічних пошкоджень, від впливу підвищеної температури і вологості, а також від впливу сильних хімічних реагентів і їх парів.

Запобіжні заходи:

 1. Використовувати Виріб за прямим призначенням.
 2. Перед підключенням до мережі необхідно переконатися у відсутності ушкоджень робочої ізоляції, а також перевірити працездатність заземлення.
 3. Забороняється працювати при відсутності заземлення.

При виявленні виробничих недоліків, що впливають на експлуатаційні характеристики товару, в період гарантійного терміну експлуатації, претензії направляти за адресою виробника:

Україна, 07400 Київська обл., м.Бровари, вул. Січових Стрільців, 8

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.