Меблі для аналітичних лабораторій

Аналітичні лабораторії призначені для проведення досліджень речовин і матеріалів, моніторингу процесів їх взаємодії, оцінки відповідності та контролю складу, якісного та кількісного аналізу компонентів в зразках природного та промислового походження.

Типологія аналітичних лабораторій пов'язана в основному з об'єктами досліджень, застосовуваними методами, вимірюваними характеристиками.

Як правило, аналітичні лабораторії акредитуються для виконання вимірювань в певній галузі: медицині, будівництві, нафтовидобутку, хімії та багатьох інших.

Свої аналітичні лабораторії мають різні державні організації, лікувальні та діагностичні заклади, комунальні служби, наукові інститути і т.і.

Залежно від цілей дослідження, методів аналізу і випробувань продакт-фахівці ТМ «Експерт» допоможуть облаштувати Вашу лабораторію максимально продуктивно, відповідно до вимог та побажань. Лабораторні меблі підбираються спеціально під аналітичне обладнання, що використовується під час проведення досліджень.

Довірте лабораторію експертам!

Робота Експерта

Проведення замірів, розробка проекту
Підбір і раціоальна розстановка меблів
Доставка та монтаж лабораторних меблів
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Меблі для аналітичної лабораторії

Найчастіше використовуються матеріали поверхонь:

 • Керамограніт 300
  71%
 • ЛВТ
  56%
 • Камінь
  26%
 • Керамограніт 800
  39%

Наші роботи

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.