Проекти лабораторій

за сферами діяльності

Це умовний та не повний перелік лабораторій. Продакт-фахівці Експерт, працюючи з різними проектами, максимально занурені в тему лабораторного бізнесу, розуміють специфіку і допоможуть Вам організувати Вашу лабораторію найкращим чином.

Лабораторія контролю якості

Устаткування спеціалізованими меблями Експерт лабораторій контролю якості харчових і сільськогосподарських продуктів на підприємствах, фабриках, заводах, елеваторах і в інших...

Науково-дослідна лабораторія

Проектування та інсталяція спеціалізованих меблів Експерт в лабораторіях для проведення наукових досліджень, експериментів і розробок.

Фармацевтичная лабораторія

Облаштування спеціалізованими меблями Експерт лабораторій контролю якості лікарських засобів, косметики та інших випробувань фармацевтичних компаній.

Медична лабораторія

Оснащення різноманітних клініко-діагностичних лабораторій хімічно стійкими меблями Експерт в медичних центрах, спеціалізованих лабораторіях, лікарнях.

Лабораторія мікробіології

Встановлення спеціалізованих меблів Експерт в мікробіологічних лабораторіях для проведення діагностичних, дослідницьких робіт з біологічними реагентами.

ПЛР лабораторія

Планування та укомплектування лабораторними меблями Експерт боксів і передбоксів, кімнат для персоналу та господарських кімнат ПЛР-лабораторій.

Аналітична лабораторія

Створення проектів і установка меблів для проведення лабораторних досліджень. Лабораторні меблі Експерт витримують навантаження аналітичного обладнання.

Фізико-хімічна лабораторія

Лабораторії для дослідження властивостей речовин і матеріалів, спостереження за їх взаємодією з реагентами оснащуються спеціалізованими меблями Експерт.

Нафтохімічна лабораторія

Забезпечення спеціалізованими меблями Експерт випробувальних лабораторій нафтопродуктів для контролю якості, екологічного контролю та оцінки інших фізико-хімічних показників.

Промислова лабораторія

Розробка проектів і забудова спеціалізованими меблями Експерт лабораторій промислових підприємств, заводів, фабрик, будівельних компаній.

Модульна лабораторія

Створення та запуск в експлуатацію комплексних мобільних лабораторій випробувань асфальтобетону з модульними меблями Експерт.

Учбова лабораторія

Облаштування кабінетів хімії, фізики, біології спеціальними меблями Експерт в навчальних закладах, в тому числі середніх шкіл і ВНЗ.

  • Власне виробництво

   Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

  • Індивідуальні рішення

   Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

  • Гарантія якості

   Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

  • Міжнародний досвід

   Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

  Запишіться на консультацію
  з облаштування лабораторії прямо зараз!

  Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.