Меблі для мікробіологічних лабораторій

Лабораторії мікробіології призначені для діагностичних та дослідницьких робіт з біологічними реагентами та патогенними мікроорганізмами. Мікробіологічна лабораторія може входити до складу інших лабораторій, наукових центрів, виробничих підприємств, навчальних закладів і повинна бути ізольована.

Включає два входи: для персоналу і для доставки зразків досліджень. Поділяється на дві зони: «чиста» і «заразна». В окремій кімнаті (віварій) містяться лабораторні тварини. Ізольованими повинні бути і приміщення для зберігання зразків, реагентів.

«Заразна зона» включає: приміщення для досліджень і діагностики; мийну кімнату; препараторську; автоклавну; кімнату прийому матеріалу і видачі результатів. «Чиста» використовується для підготовки та інкубації проб, має бути стерильною. Потік з чистих зон в заразні повинен бути односпрямованим, а доступ в чисте приміщення необхідно здійснювати через шлюз.

Безліч чинників потрібно враховувати при оснащенні мікробіологічної лабораторії. Продакт-фахівці ТМ «Експерт» допоможуть правильно спроектувати необхідні приміщення та підібрати спеціальні лабораторні меблі з урахуванням особливих вимог лабораторної безпеки, потоків матеріалів і персоналу, підведених комунікацій.

Довірте свою лабораторію експертам!

Робота Експерта

Проведення замірів, розробка проекту
Підбір і раціоальна розстановка меблів
Доставка та монтаж лабораторних меблів
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Меблі для мікробіологічної лабораторії

Найчастіше використовуються матеріали поверхонь:

 • HPL пластик
  73%
 • Нержавійка
  21%
 • ЛВТ
  32%
 • Durcon
  16%
 • Керамограніт 800
  46%

Наші роботи

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.