Надбудови сервісні

Надбудови сервісні

Надбудови або надставки сервісні на столи лабораторні допомагають збільшити робочий простір і зробити зручніше роботу лаборантів.

Надбудови сервісні, надставки лабораторні

Надставка лабораторна, також відома як сервісна надбудова, призначена для поліпшення функціональності лабораторного столу та підвищення ефективності роботи лабораторних працівників. Ці надбудови зазвичай складаються з додаткових полиць, шаф, які можуть бути використані для зберігання інструментів, зразків, хімічних речовин та іншого обладнання.

Сервісні надбудови встановлюються на лабораторні столи пристінні та острівні. Додати полиці з підсвічуванням, шафи над робочим столом можливо за допомогою спеціальних лабораторних надбудов ТМ Експерт. 

Шафи, дверцята та полиці, що розташовані в надбудові, можуть зберігати різноманітні матеріали - від скляних пробірок та пляшок до інструментів, реагентів та іншого обладнання. Це дозволяє лабораторії зберігати свої матеріали та інструменти на одному місці. Адже, основне призначення надставок для лабораторних столів полягає у підвищенні продуктивності лабораторної роботи. Вони можуть допомогти зменшити час, потрібний для пошуку необхідних інструментів, збільшити доступність матеріалів та забезпечити оптимальні умови для проведення досліджень.

Окрім функціональних переваг, сервісні надбудови для лабораторних столів можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як метал, ламінована ДСП, пластик, скло, що дозволяє підібрати найбільш відповідну модифікацію для конкретної лабораторії. Крім того, вони можуть бути різних розмірів та форм, що дозволяє підібрати найкращий варіант для конкретного робочого простору.

Лабораторний стіл з надбудовою з двома полицями з ЛВТ (ламінату високого тиску) або хімічно стійкого HPL пластику або ламінованої ДСП в основі мають розбірну конструкцію з листової сталі з полімерним покриттям.

Шафа надбудова на стіл лабораторний виконується повністю з металу або заповнюється ламінованою ДСП з кромкою з ПВХ. Сервісні надбудови з шафою містять полицю, регульовану по висоті, можуть бути відкритими або зі скляними дверцятами.

Надставки для лабораторних столів Експерт мають вбудоване освітлення робочої зони та електричні розетки, що дозволяє забезпечити додаткові зручності та функціональність.

Надбудови сервісні можуть також допомагати мінімізувати забруднення на робочій поверхні лабораторного столу завдяки збільшенню робочого простору.

Взагалі, сервісні надбудови для лабораторних столів є важливою частиною будь-якої лабораторії. Вони дозволяють забезпечити ефективну та організовану роботу в лабораторії.

Надбудови лабораторні для мийок

Мийки лабораторні для зручності використання доукоплектовуються сушками для лабораторного посуду та полицями для розміщення дистилятора.

Лабораторна сушка для посуду ТМ Експерт призначена для комплектації лабораторних столів з мийкою. Сушка лабораторна виготовляється з довговічного склопластику, в тому числі, опори для лабораторного посуду. Кількість опор для сушки посуду в лабораторії: 18 або 22 довгих або 26 (11 довгих, 15 коротких) шт. Може бути настінною або настільною.

Настільна сушка для лабораторного посуду встановлюється на міцний металевий каркас з порошковим покриттям, що забезпечує надійність конструкції.

В асортименті Експерту є електрична лабораторна сушка. Основна перевага такої сушки полягає в тому, що вона прискорює процес сушіння і дозволяє зменшити час очікування до миття наступної партії посуду.

Загалом, сушка для лабораторного посуду - це необхідний елемент будь-якої лабораторії, який забезпечує безпечну та ефективну роботу з посудом та допомагає зберігати його у відповідному стані.

Під дистилятор в лабораторії ми пропонуємо використовувати спеціальну полицю. Підставка під дистилятор настінна або навісна полиця під дистилятор виготовляється з хімічно стійкого HPL пластику або ламінату високого тиску. Може бути на металевих ніжках для надставки на лабораторний стіл.

Титрувальні надбудови

Надбудова титрувальна ТМ Експерт комплектується штативами з нержавіючої сталі з тримачами для бюреток, світлодіодними світильниками та екраном з білого матового акрилу для досягнення рівномірного розсіяного світла. До того ж, наша надбудова для титрування має додатковий світлодіодний світильник під нижньою полицею для освітлення поверхні робочого столу. Вгорі титрувальної надставки є полиця для реактивів.

Титрувальна установка ТМ Експерт комплектується з лабораторного столу і титрувальної надставки. Можливі варіанти виконання: пристінна, комбінована з додатковими сервісними полицями, острівна з полицями зі зворотного боку. Кількість штативів стандартно від 4 до 6 шт., в комбінованих надставках - 2-3 штативи з тримачами для бюреток. Надбудови титрувальні укомплектовані 2-ма розетками з закритим корпусом (крім комбінованої) і вимикачем світла.

Лабораторні надбудови ТМ Експерт призначені для забезпечення функціональності, зручності і комплектації лабораторії сучасними професійними лабораторними меблями.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Надіслати заявку на прорахунок вартості