Надставки сервісні

Надставки сервісні

Надбудови або надставки сервісні на столи лабораторні допомагають збільшити робочий простір і зробити зручніше роботу лаборантів.

Надбудови сервісні "Експерт"

Сервісні надбудови встановлюються на лабораторні столи пристінні та острівні. Додати полиці з підсвічуванням, шафи над робочим столом або сервісні модулі з розетками, панеллю для комунікацій можливо за допомогою спеціальних лабораторних надбудов ТМ Експерт. 

Надбудова лабораторна ТМ Експерт є двох типів: на міцному металевому каркасі і на алюмінієвому каркасі з регульованими полицями з армованого скла.

Лабораторний стіл з надбудовою з двома полицями з ЛВТ (ламінату високого тиску) або хімічно стійкого HPL пластику або ламінованої ДСП в основі мають зварний каркас із сталевих прямокутних труб з полімерним покриттям.

Шафа надбудова на стіл лабораторний виконується повністю з металу або заповнюється ламінованою ДСП з кромкою з ПВХ. Сервісні надбудови з шафою містять полицю, регульовану по висоті, можуть бути відкритими або зі скляними дверцятами.

Надбудова сервісна на алюмінієвому каркасі - розбірна. Зміна висоти полиць здійснюється за допомогою спеціальних пазів на каркасі. Полиці з армованого скла в рамці стійкі до механічних і хімічних впливів. Такі надбудови одно- і двосторонні для прямих і острівних столів відповідно. Стандартно укомплектовані вологозахищеними євро-розетками та диференціальним автоматичним вимикачем.

Надбудова титрувальна ТМ Експерт комплектується штативами з нержавіючої сталі з тримачами для бюреток, світлодіодними світильниками та екраном з білого матового акрилу для досягнення рівномірного розсіяного світла. До того ж, наша надбудова для титрування має додатковий світлодіодний світильник під нижньою полицею для освітлення поверхні робочого столу. Вгорі титрувальної надставки є полиця для реактивів.

Титрувальна установка ТМ Експерт комплектується з лабораторного столу і титрувальної надставки. Можливі варіанти виконання: пристінна, комбінована з додатковими сервісними полицями, острівна з полицями зі зворотного боку. Кількість штативів стандартно від 4 до 6 шт., в комбінованих надставках - 2-3 штативи з тримачами для бюреток. Надбудови титрувальні укомплектовані 2-ма розетками з закритим корпусом (крім комбінованої) і вимикачем світла.

Корпус надбудов для титрування виконується з цільного металу з полімерним покриттям або з ламінованої ДСП. Полиці з ламінату високого тиску.

Металева титрувальна надбудова для збільшення терміну експлуатації у вологих умовах може бути виготовлена ​​на алюмінієвому каркасі, з полицями з армованого скла. Цей варіант в комплектації має вологозахищені євро-розетки з дифавтоматом.

Лабораторна сушка для посуду ТМ Експерт призначена для комплектації лабораторних столів з мийкою. Сушка лабораторна виготовляється з довговічного склопластику, в тому числі, опори для лабораторного посуду. Кількість опор для сушки посуду в лабораторії: 18 або 22 довгих або 26 (11 довгих, 15 коротких) шт. Може бути настінною або настільною.

Настільна сушка для лабораторного посуду встановлюється на міцний металевий каркас з порошковим покриттям, що забезпечує надійність конструкції.

Під дистилятор в лабораторії ми пропонуємо використовувати спеціальну полицю. Підставка під дистилятор настінна або навісна полиця під дистилятор виготовляється з хімічно стійкого HPL пластику або ламінату високого тиску. Може бути на металевих ніжках для надставки на лабораторний стіл.

Лабораторні надбудови ТМ Експерт призначені для забезпечення функціональності, зручності і комплектації лабораторії сучасними професійними лабораторними меблями.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Надіслати заявку на прорахунок вартості