Тумба для бутлів

 • Корпус: сталь
Корпус: сталь
 • Опис товару
 • Додаткова комплектація

Тумба або шафа для бутлів стелажного типу призначена для зручного зберігання питної води в офісі. Вміщає 9 бутлів по 19 літрів.

На тумбу можна безпечно встановити каво-машину, бутль з помпою, електро-чайник, тощо.

Матеріал кришки (стільниці) тумби: ламінат високого тиску (основа – вологостійка фанера). 

Тумба для бутлів скомбінована з різних матеріалів для забезпечення довготривалої експлуатації. Одні матеріали відповідають за міцність, другі - за вологістійкість, треті - за захист від подряпин та інших механічних пошкоджень. 

В основі тумби - розбірний каркас, виготовлений із сталевих квадратних труб (25х25х2 мм).

Корпус виготовлений з листової сталі з порошковим покриттям, а дверцята тумби - з ламінованої деревинно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 18 мм. 

Передбачено регулювання тумби за рівнем підлоги.

Виконання: стаціонарна, дві двері, для 9 бутлів на 19 л.

Габарити (ДхГхВ), мм: 965х600х980.

Надіслати заявку на прорахунок вартості

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.