Тумби лабораторні

Тумби лабораторні

У лабораторіях різного профілю для комплектації стаціонарних і лабораторних столів використовуються лабораторні тумби.

Тумби лабораторні "Експерт"

Тумби лабораторні Експерт допомагають організувати робочий простір для доцільного використання. Застосовуються для зберігання документів, реактивів, зразків, обладнання, інструментів та інше.

В асортименті лабораторних меблів Експерт: підвісні, мобільні або підкатні, стаціонарні лабораторні тумби. Всі тумби комплектуються замком. В основі мають каркас зі сталевої профільної труби, тому стійкі до навантажень.

Підвісні тумби з металу або ЛДСП кріпляться до каркасу лабораторних і острівних столів, легко замінні. Довжина підвісних тумб від 500 до 1500 мм. Варіативність комбінацій ящиків і дверцят в тумбах дозволяє зручно облаштувати робочий простір і зробити роботу в лабораторії максимально комфортною.

Фасади металевих тумб підвісних і викочуваних мають скіс 45⁰, а дверцята для зручності обладнані спеціальними петлями 270⁰ повного відкривання.

Металеві підкатні тумби Експерт виготовляються з листової сталі з полімерним покриттям. Габарити (ДхГхВ): 500/900 х 520 х 620/780 мм. Можуть бути з дверцятами лівою/правою або з висувними ящиками. Тумба довжиною 900 мм - з двома дверцятами. Підкочуються тумби під високі (900 мм) або стандартні (750 мм) лабораторні столи Експерт. Так само, можуть використовуватися, як самостійний виріб.

Пересувні тумби для лабораторій можуть бути виконані з ламінованої ДСП. В цьому випадку, можлива установка верхньої кришки з ламінату високого тиску, або за запитом з хімічно стійкого пластику.

Мобільні тумби встановлені на посилені ролики з фіксатором руху і м'яким прогумованим покриттям, що дозволяє легко переміщати вміст тумби в межах лабораторії.

Стаціонарні лабораторні тумби виконуються з ламінованої ДСП, стільниця - з ЛДСП або ламінату високого тиску (фанера, облицьована хімічно стійким пластиком). Тумби стаціонарні використовуються як для встановлення окремо, так і як приставні до лабораторних столів для персоналу. Можна комплектувати столиком на хромованій опорі. Стіл-тумба лабораторна зручний в застосуванні і комплектації лаборантських кабінетів.

Тумби лабораторні ТМ Експерт - міцні, функціональні і місткі.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Надіслати заявку на прорахунок вартості