Меблі для навчальних лабораторій

Меблі для навчальних лабораторій

Демонстрація дослідів, хімічних і фізичних реакцій, проведення практичних занять з хімії, фізики вимагають наявності організованого навчального простору спеціальними лабораторними меблями. Демонстраційний стіл, лабораторні парти, вчительський стіл з розетками - обов'язкові атрибути шкільної лабораторії.

Меблі для навчальних лабораторій "Експерт"

ТМ Експерт спеціалізується на виробництві лабораторних меблів. У нашому асортименті присутні і спеціальні меблі для кабінетів хімії, фізики та біології. Лабораторні учнівські меблі об'єднані в лінійку «Смарт Експерт» для облаштування навчальних лабораторій в школах, училищах, інститутах, університетах та інших освітніх установах.

Виготовляються учнівські меблі для лабораторій Смарт Експерт за стандартом ДСТУ ГОСТ 22046:2004 «Меблі для Навчальних Закладів. Загальні технічні умови (ГОСТ 22046-2002, IDT)». Гарантія - 18 місяців.

Ергономічність, функціональність і безпека відрізняють меблі для навчальних лабораторій Смарт Експерт. Демонстраційні столи, витяжні шафи мають надійні конструкції, хімічно стійкі поверхні, можуть комплектуватися підведенням води, електричними розетками.

Лабораторні учнівські меблі Смарт Експерт допомагають організувати в кабінетах хімії, фізики, біології:

• зручне робоче місце;

• ефективне проведення лабораторних робіт;

• оптимальне розміщення устаткування;

• безпечну роботу учнів.

Правильна робота класу; контроль за процесом навчання; демонстрація робіт і проведення дослідів; наочність; дистанційне керування столами учнів; надійне зберігання наборів і приладдя - основні завдання Смарт Експерт при виробництві учнівських меблів і облаштуванні класів хімії, фізики, біології.

Крім готових рішень Смарт Експерт ми можемо виготовляти нестандартні вироби. Наші експерти розроблять комплексний проект, який підходить саме для ваших лабораторних класів, навчальних лабораторій з урахуванням ваших цілей, завдань і побажань.

Стіл демонстраційний хімічний на міцному металевому каркасі з корпусом з листової сталі зі спеціальним порошковим покриттям має висувні ящики на замку, євро-розетки, дифавтомат на 16А. В якості робочої поверхні застосовується керамограніт з бортиком з нержавіючої сталі.

Комплекс демонстраційний для приладів фізичний крім розеток може бути укомплектований: повітряним блоком (вакуумний насос з функцією компресора), блоком низьковольтного живлення (для підключення 3-х рядів столів учнів).

Стіл демонстраційний лабораторний може бути обладнаний: тумбами з замками, системою індивідуального включення/відключення подачі напруги на столи вчителя і учнів, раковиною та кранами для холодної води. Рекомендована робоча поверхня - хімічно стійкий HPL пластик.

Демонстраційний острівний стіл з кранами для води і раковиною, з кранами для повітря/газу, розетками та дифавтоматами особливо зручний для демонстрації дослідів і групових лабораторних робіт.

Учнівські столи лабораторні мають антивандальне покриття, міцний металевий каркас, гачки для підвішування рюкзаків. Стіл учнівський лабораторний хімічний може комплектуватися підйомним блоком з розетками, раковиною або зливом з краном для води. Учнівський стіл для кабінету фізики може бути зі спеціальною тумбою і 4-ма розетками.

Стіл для викладача хімії, фізики виготовляється повністю з металу, укомплектований тумбою або ящиками на замку, додатковими розетками.

Шафа демонстраційна витяжна з підйомним захисним екраном, з розетками, зливом і краном для холодної води може мати скління з 2-х або 4-х сторін безпечним склом триплекс. Можлива комплектація спеціальною вентильованою тумбою. Дозволяє проводити лабораторні експерименти з виділенням газів.

Стіл-мийка для кабінету хімії з раковиною з нержавіючої сталі полегшує роботу з реактивами і догляд за лабораторними приладами.

Шафа для навчальних посібників, шафа для безпечного зберігання хімічних реактивів, лабораторного посуду надійно закриваються. Лабораторні шафи виготовляються з листової сталі, мають міцні полиці, замки і служитимуть тривалий час.

Смарт Експерт це:

• можливість вивчати природничі науки в професійному середовищі;

• прилади й меблі як в акредитованих науково-випробувальних лабораторіях;

• кращі умови для проведення шкільних олімпіад і конкурсів.

Виховуйте молодих вчених на практиці з меблями Смарт Експерт!

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Надіслати заявку на прорахунок вартості