Шафи лабораторні

Шафи лабораторні

Спеціальні металеві шафи використовуються в лабораторіях для безпечного зберігання реактивів, легко займистих рідин, прекурсорів, а також, для зберігання лабораторного посуду, приладдя, дрібного і середнього обладнання, газових балонів. Крім цього, в лабораторіях необхідні шафи для одягу та особистих речей, для зберігання документів та інвентарю.

Шафи лабораторні "Експерт"

Лабораторні шафи ТМ «Експерт» виготовляються з листової сталі з хімічно стійким порошковим покриттям і відповідають всім нормам безпеки.

Шафа для зберігання реактивів має кислотостійкий повітропровід і патрубок для підключення до центральної витяжної системи. Призначена для безпечного зберігання кислот, токсичних матеріалів і агресивних речовин, що виділяють небезпечні випари. У шафі обладнаний ригельний замок. Внутрішня зона шафи для зберігання реактивів виконується з хімічно стійких матеріалів (3 варіанти): метал, полімерний матеріал, HPL пластик. Може комплектуватися скляними дверима в алюмінієвій рамці у верхній частині і висувним ящиком знизу.

Шафа для ЛЗР ТМ Експерт виготовляється відповідно до вимог EN 14470-1. Офіційно затверджений тип 90 відповідно ISO 834 - вогнестійкість не менше 90 хвилин. Шафа обладнана подвійним піддоном для збору рідини і ригельним замком. При температурі 50ᵒС і в разі пожежі двері автоматично зачиняються і герметизуються. Лабораторна шафа для зберігання ЛЗР може бути підключена до припливно-витяжної системи вентиляції, і при температурі повітря понад 70ᵒС вентиляційні канали автоматично перекриються.

Лабораторна шафа для посуду може також використовуватися для зберігання легкого обладнання, безпечних хімічних реактивів і документів. Виготовляється з листового металу або ламінованої ДСП, складається з верхнього і нижнього відділення, кожне закривається на ключ і має регульовані по висоті полиці. Можливе встановлення скляних дверцят в верхній частині шафи: в алюмінієвій рамі в шафі металевому, без рамки в шафі з ЛДСП. Кронштейн для кріплення шафи до стіни передбачений в комплекті.

Шафа для газового балона має посилений зварний металевий каркас. Для легкого та швидкого встановлення балона 40-50л шафа обладнана пандусом, кріпленнями і полицею вгорі, замикається на ключ. Може підключатися до центральної витяжної системи, для цього в шафу для балонів встановлений металевий патрубок. Металева шафа для 2-х газових балонів має додатково кронштейн для кріплення малолітражного балона (4-12 л). Є шафи під газові балони для зберігання всередині приміщення і ззовні на вулиці. Газова шафа для зовнішнього зберігання оснащена петлями для навісного замка, верхня кришка має скіс для запобігання скупчення води, а саму шафу встановлено на міцний металевий подіум.

Шафа лабораторна для одягу встановлена на металеві ніжки висотою 150 мм і розділена на 2 секції вертикальної перегородкою. Кожна секція замикається на ключ і має вгорі полицю для головних уборів, відділення для взуття знизу, а також, штангу для одягу. Шафа металева для зберігання одягу та особистих речей в лабораторії довжиною 900 мм додатково обладнана відкидною лавкою в лівому відділенні. Можливий варіант виконання одежних шаф з ламінованої ДСП.

Лабораторні шафи для документів ТМ Експерт виконані з ламінованої ДСП. Складаються з верхнього та нижнього відділень. Верхнє відділення може бути відкритим (без дверцят), мати прозорі скляні дверцята або дверцята з ЛДСП.

Стелажі лабораторні використовуються для зберігання зразків, товарних запасів, інвентарю.

Лабораторні стелажі для зберігання можуть бути:

• на зварному металевому каркасі з 6 полицями зі сталі або ЛДСП

• на розбірному металевому каркасі з 5-6 полицями з металу або оцинкованої сталі.

Розміри стелажів підбираються в лабораторію залежно від призначення, умов експлуатації та передбачуваного навантаження на полиці. Секції стелажів збираються в один або кілька рядів необхідної довжини з необхідною кількістю ярусів. Можливо виготовлення нестандартів, наприклад, стелаж з вентильованими полицями.

Стелажі для зберігання документів мають щитову конструкцію і виробляються з ламінованої ДСП.

Ви можете замовити лабораторні шафи для зберігання і зробити свою лабораторію зручною та безпечною. Наші експерти нададуть професійну консультацію та зроблять проект облаштування лабораторії саме під ваш запит.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Надіслати заявку на прорахунок вартості