Про компанію

Історія розвитку

Рішення про розробку спеціальних лабораторних меблів було прийнято в зв'язку з відсутністю на ринку України аналогічного виробництва. Швидко зростаючий бізнес вже не влаштовували довге очікування поставок з-за кордону і сервіс, пропонований імпортерами.

Ми відкрили перше виробництво в м. Київ та розробили серію лабораторних меблів ТМ «Експерт».

У перший рік роботи нам вдалося підписати ексклюзивну угоду з компанією Durcon Company і налагодити виробництво спеціальних меблів.

За кілька років роботи ми зарекомендували себе, як виробник надійних та професійних лабораторних меблів.

Місія

Надавати можливість кожному підприємству вірно організувати свою лабораторію, використовуючи якісні та сучасні лабораторні меблі.

Стратегічна мета

Бути інноваційним лідером України в розробці та виробництві якісних лабораторних меблів, що задовольняють всі потреби та особливі вимоги лабораторного бізнесу.

Сповідувані принципи

 1. Оптимальні рішення 
 2. Інноваційність 
 3. Лідерство і цілеспрямованість
 4. Динамічний розвиток
 5. Професіоналізм
 6. Партнерські відносини

Виробництво

Виробництво ТМ ЕКСПЕРТ розташоване в м. Черкаси. На сьогоднішній день, це найбільше спеціалізоване виробництво лабораторних меблів в Україні.

Крім того, ми - перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, чиє виробництво сертифіковане відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, ISO 14001:2015.

Всі лабораторні меблі виготовляються відповідно до вимог ДСТУ ГОСТ 16371:2016.

Щорічний випуск продукції на рівні 15 000 виробів дозволяє оснащувати лабораторними меблями понад 600 лабораторій на рік.

Площа виробничих і адміністративних корпусів становить 4000 м.кв.

Виробництво проектувалося, будувалося і оснащувалося обладнанням тільки для випуску лабораторних меблів. Тому воно не має аналогів в Україні, а за рівнем оснащення та виробничим можливостям не поступається найбільшим виробникам лабораторних меблів в країнах ближнього зарубіжжя. 

Повний цикл виробництва лабораторних меблів: обробка металу, фарбування, збірка і доставка дозволяють не користуватися послугами посередників, що суттєво підвищує якість готової продукції та скорочує терміни виробництва.

Технологічний процес виготовлення лабораторних меблів повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці. Це ще раз підтверджує високу якість продукції лабораторних меблів ТМ Експерт.

Окрім стандартно розроблених моделей можливості виробництва дозволяють реалізовувати складні індивідуальні проекти. Для цього працює команда експертів – проектні менеджери (продакт-спеціалісти), конструктори, технологи, співробітники R&D департаменту.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.