Лабораторні стільці, табурети

Лабораторні стільці, табурети

Стільці лабораторні, як обов'язковий атрибут кожної лабораторії, повинні відповідати особливим вимогам.

Лабораторні стільці і табурети

Лабораторні стільці і табурети, лабораторні крісла мають бути стійкими до механічних навантажень, витримувати обробку дезінфекційними засобами, бути зручними для сидіння і роботи лаборанта.

Стільці для лабораторії поворотні і регулюються по висоті за допомогою пневматичного пристрою газліфт. У нашому асортименті є безліч варіацій лабораторних стільців: на колесах, на шарнірах, високі, з опорою для ніг, з регульованою спинкою, з підлокітниками і без.

Стілець лабораторний з регульованою висотою має п'ятипроменеву основу з поліаміду або металу, що забезпечує стійкість до навантажень і витривалість.

Стілець лабораторний на колесах легко пересувати. А для фіксування стільця на одному місці і забезпечення його нерухомості рекомендується використовувати лабораторний стілець на шарнірних опорах, особливо це стосується високих стільців.

Стілець лабораторний високий зазвичай комплектується кільцевою підставкою для ніг і призначений для роботи за столами висотою 850-900 мм.

Користуються особливою популярністю в лабораторіях стільці з поліуретану. Суцільнолитий поліуретан стійкий до агресивних речовин і стійкий до стирання. Стільці зі спинкою і сидінням з м'якого поліуретану відрізняються особливою ергономічністю і зручністю, не ковзають.

Часто використовуються лабораторні крісла з м'якою оббивкою зі шкірозамінника. У таких стільців велика варіативність за кольорами. Для кабінетів і офісних приміщень лабораторії є варіанти стільців з оббивкою з тканини.

Лабораторний табурет з круглим сидінням може бути на колесах або шарнірах, з поліуретану або шкірозамінника, з опорою для ніг або без. В наявності є каркасний металевий табурет Експерт з сидінням з ламінату високого тиску.

Наші експерти також можуть запропонувати вам стілець для чистих приміщень при необхідності.

Стільці лабораторні серії LK Special зі збільшеним пневматичним пристроєм підйому сидіння чорного кольору. Матеріал сидіння - поліуретан, розмір сидіння - 400х420 мм.

Лабораторні стільці серії ERGOWORK - з кріслом з м'якого пінополіуретану сірого кольору на хромованій опорі. Розмір сидіння - 460х440 мм.

Табурет лабораторний на шарнірах серії Polo з поліуретановим нековзким сидінням доступний в трьох кольорах - чорний, синій, зелений. Комплектується хромованою кільцевою підставкою для ніг.

Наші експерти допоможуть підібрати максимально зручні і відповідні побажанням лабораторні стільці для комфортної роботи ваших співробітників.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Надіслати заявку на прорахунок вартості