Лабораторні меблі

Лабораторні меблі відносяться до спеціальних виробів, які не можна замовити на звичайній меблевій фабриці. Вони мають відповідати особливим вимогам, пов'язаним, в першу чергу, із забезпеченням безпеки роботи персоналу, гігієнічністю, хімічною і термічною стійкістю, можливістю тривалої експлуатації в нестандартних, досить жорстких умовах.

Лабораторні меблі ТМ «Експерт» - від витяжної шафи до мобільної тумби - це професійно та якісно виготовлені ​​спеціалізовані меблі, що допомагають створити зручні та безпечні умови для ефективної роботи.

У цьому розділі ми коротко виклали основну інформацію про нас і наші лабораторні меблі. Якщо у Вас є питання, Ви завжди можете зв'язатися з нами: за телефоном +380 (44) 364-42-42, по електронній пошті sale@labexpert.com.ua або відправивши заявку на сайті.

Матеріали робочих поверхонь

Ми пропонуємо оптимальний вибір матеріалів робочих поверхонь лабораторних столів і витяжних шаф, в залежності від напрямку Вашої лабораторії.

Ми економимо Ваші кошти, не примушуючи платити за ті характеристики матеріалів, які Ви ніколи не будете використовувати в своїй повсякденній роботі.

Комплектуючі

Ми співпрацюємо тільки з тими провідними світовими виробниками матеріалів і комплектуючих, які мають всі необхідні сертифікати на свою продукцію і зарекомендували себе, як кращі фахівці у своїй галузі.

Участь у тендерах

Ми приймаємо участь у тендерах.

Вироби ТМ «ЕКСПЕРТ» випускається серійно і відповідають вимогам ДСТУ ГОСТ 16371:2016; ДСТУ ГОСТ 19917:2016; ДСТУ ГОСТ 22046:2004.

Документи, що підтверджують якість та відповідність меблів, пропонованих до закупівлі:

 • сертифікат відповідності;
 • висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи;
 • сертифікат ISO 9001:2015 міжнародного зразка, що регламентує виробництво та постачання лабораторних меблів і обладнання.

Наші меблі складно відтворити. Будьте уважні! Учасники тендеру, які копіюють описи наших виробів і не є нашими представниками, швидше за все, не зможуть здійснити поставку меблів, відповідних до запиту тендерного комітету.

Як замовити

Ви можете замовити лабораторні меблі:

 • зателефонувавши: +380 (44) 364-42-42
 • по e-mail: sale@labexpert.com.ua
 • відправивши заявку на сайті
Де подивитися

Меблі Експерт можна побачити в Броварах, де знаходиться наш офіс, в невеликому виставковому демо-залі.

Будемо раді Вас бачити!

Сертифікати якості

Меблі ТМ "ЕКСПЕРТ" одні з небагатьох в Україні пройшли всі необхідні випробування за ДСТУ ГОСТ, про що свідчать отримані сертифікати.

Виробництво

Власне виробництво в м. Черкаси оснащено високотехнологічним обладнанням, має повний цикл виготовлення виробів. На кожній стадії виробництва відбувається контроль якості.

Гарантія та сервіс

Гарантія на лабораторні меблі - 18 місяців. Ми надаємо гарантійне обслуговування протягом цього часу.

Доставка та оплата

Ми працюємо на умовах передплати. Оплату за рахунком можна зробити в будь-якому банку України. Ціни вказуються без урахування доставки.

Доставка здійснюється силами нашого автопарку або кур'єрськими службами "Нова пошта", "Дилівері". Є можливість самовивозу.

Розвантаження та монтаж

Роботи, пов'язані з монтажем меблів в приміщенні Покупця, надаються безкоштовно. За умови облаштування всієї лабораторії.

Всі роботи, пов'язані з розвантаженням і занесенням меблів в приміщення, де буде відбуватися монтаж - Покупець виконує самостійно.

При монтажі витяжних шаф замовник повинен надати потрібну кількість осіб (4-6 чол.) для встановлення верхньої частини на нижню.

Всі роботи, пов'язані з підключенням до необхідних комунікацій (водопровід, каналізація, вентиляція, електрика) - Покупець виконує самостійно.

Меблі поставляються в зібраному вигляді.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.