Витяжний рукав

 • Каркас: алюміній
Каркас: алюміній
 • Опис товару
 • Додаткова комплектація

Лабораторний витяжний рукав або локальна витяжка являє собою рухомий повітропровід з алюмінію (діаметр 70 мм) на трьох шарнірах зі всмоктувальною насадкою (діаметр 375 мм). Легко згинається, складається та фіксується завдяки спеціальним підйомно-поворотним з'єднанням.

Призначений витяжний рукав для видалення парів, диму, пилу під час проведення лабораторних робіт. Підключається до витяжної системи, розміщується безпосередньо над робочим місцем, близько до джерела забруднення повітря.

Місцева витяжка оснащена ручною шиберною заслінкою регулювання тяги. 

Максимальне робоче поле відповідає робочому місцю довжиною 2100 мм, глибиною 750 мм. Для острівних столів радимо використовувати стельову локальну витяжку з більшим охопленням. Також, кріплення до стелі рекомендовано, якщо центральна витяжна система прихована за підвісною стелею типу «армстронг».

Монтаж здійснюється за допомогою розтискних дюбелів.

Діаметр всмоктувальної насадки: 375 мм. 

Підключення до витяжної системи: гнучким гофрорукавом внутрішнім діаметром 100 або 120 мм із застосуванням хомута.

Надіслати заявку на прорахунок вартості

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.