Локальна витяжка

 • Каркас: алюміній
Каркас: алюміній
 • Опис товару
 • Додаткова комплектація

Локальна витяжка стельового монтажу призначена для видалення диму, запахів та випарів безпосередньо з робочого місця. Підключається до центральної вентиляційної системи.

Локальні витяжні системи рекомендовані до застосування додатково до витяжних шаф, або там, де відсутня можливість їх встановлення. 

Канали діаметром 70 мм виготовлені з алюмінію.

Чотири сегменти з'єднані між собою шарнірами, що забезпечує гнучкість конструкції з охопленням робочої зони радіусом не менше 1 метра. Максимальне робоче поле підходить для столів глибиною 1500 мм. 

Характерна відмінність цієї локальної витяжки в тому, що її можна встановлювати над острівними столами, в тому числі з сервісними надбудовами. 

Ручна шиберна заслінка дозволяє регулювати інтенсивність витяжки до повного її відключення.

Є варіант локальної витяжки настінного монтажу

Діаметр всмоктуючої насадки: 375 мм.

Приєднувальний діаметр вентиляційної системи: 120 мм.

Надіслати заявку на прорахунок вартості

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.