Стельова консоль електро- та газопостачання

Стельова консоль електро- та газопостачання

Експерт реалізував стельову лабораторну консоль за індивідуальним запитом Клієнта.

Консоль горизонтальна двостороння укомплектована:

 • електричною панеллю з розетками IP-54 (пило-і вологозахищеними), мережевими розетками RG-45 (з двома роз'ємами) та диференціальними автоматами на 16A;
 • панеллю для підведення чистих технічних газів (у цьому проекті – повітря, аргон, азот);
 • рухомими гнучкими витяжними рукавами з ковпаком.

Стельові системи мають багато переваг, зокрема забезпечують ефективне використання простору, дозволяють уникнути кабельного марафету та гарантують захист та безпеку роботи. Вони розробляються з урахуванням вимог Клієнта та специфіки конкретного приміщення. Стельові системи електро- та газопостачання можуть бути виготовлені з використанням як стандартних компонентів, так і розроблятися на замовлення з урахуванням індивідуальних потреб.

Важливою перевагою стельових систем є їх зручний доступ. Вони встановлюються у верхній частині приміщення, що дозволяє звільнити підлоговий простір та уникнути перешкод для розміщення обладнання. 

Використання лабораторних стельових систем допомагає покращити організацію робочого простору та підвищити продуктивність праці. Вони сприяють ефективній роботі обладнання та забезпечують належні умови для проведення лабораторних досліджень та експериментів.

Стельові рухомі витяжні рукава – функціональне доповнення стельової системи. Вони використовуються для ефективного відведення шкідливих парів, газів, аерозолів або запахів, що виникають під час проведення різних процесів та експериментів.

Застосування стельових рухомих витяжних рукавів у поєднанні з іншими елементами стельових систем електро- та газопостачання створює комплексне рішення для безпеки, ефективності та комфорту у лабораторному середовищі.

Лабораторна стельова система електропостачання з витяжними рукавами доступна для замовлення за телефоном +38 044 364 42 42. Ви також можете залишити заявку на сайті, заповнивши форму зворотного зв’язку нижче.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.