Новий корпус «Охматдит»

Новий корпус «Охматдит»

Будівництво нового комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" почалося ще в 2011 році, але з 2013 по 2016 було призупинене. Першу частину для пацієнтів зі складними діагнозами відкрили у квітні 2019 року, наступну, що складається з 6 відділень (онкологічних, гематологічних, діагностичних), – влітку 2020. Цього року планується відкриття сучасних хірургічних відділень та нового відділення швидкої допомоги.

Наша компанія була залучена до цього важливого проекту та облаштувала лікарню спеціальними лабораторними, медичними, офісними меблями для персоналу та пацієнтів. 

Лабораторії, операційні, реанімаційні, маніпуляційні, приймальні кабінети, а також, кабінети лікарів, сестринські кімнати, їдальні та дитячі палати обладнані професійними меблями українського виробництва. Всі відділення мебльовані згідно з побажаннями медперсоналу, з урахуванням зручності та безпеки роботи, комфорту маленьких пацієнтів і їх батьків.

До початку експлуатації нових відділень, ми мали змогу зняти коротке демонстраційне відео, яке пропонуємо вашій увазі:

Дякуємо за довіру та плідну співпрацю!

Фотографії, розміщені в цій новині, з офіційного відкриття в 2020 році, зі сторінки Facebook Юрія Голика, координатора програми «Велике будівництво».

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.