Кислотостійка витяжна шафа глибиною 1000 мм

Кислотостійка витяжна шафа глибиною 1000 мм

Витяжні шафи призначені для відводу за межі лабораторії летючих, газоподібних продуктів під час проведення лабораторних досліджень.

Деякі дослідження вимагають використання концентрованих кислот і лугів при високих температурах. Тому, внутрішня поверхня шафи повинна бути кислотостійкою та витримувати дію хімічних реакцій.

Для цього ТМ «Експерт» виготовляє монолітний кислотостійкий склопластиковий купол, інстальований у внутрішню зону витяжної шафи. Це цілісна безшовна конструкція, стійка до кислот, лугів, розчинників при високих температурах. Всі кути мають радіусне округлення, що забезпечує легкий догляд і нівелює потрапляння хімічних речовин за межі робочої зони.

Спеціально для установки муфельних печей та іншого габаритного обладнання в шафи з витяжкою ми зробили кислотостійку витяжну шафу глибиною 1000 мм з габаритами внутрішньої зони 1350(1236)х695х1395 мм. 

В робочій зоні вбудовані панелі зі склопластику, призначені для утворення рівномірних повітряних потоків і видалення з робочої зони легких і важких випарів. А в верхній частині шафи розташований склопластиковий патрубок діаметром 250 мм для підключення до центральної витяжної системи.

Шафа обладнана 4-ма розетками на бічних панелях (дві ліворуч, дві праворуч). Для освітлення робочої зони встановлено, захищений від вологи світлодіодний світильник IP 65 потужністю 20W (за межами робочої зони).

Корпус шафи: листова сталь (0,8 мм).
Каркас: металеві труби 50х25х2 мм і 25х25х2 мм.
Габарити (ДхГхВ): 1500x1000x2400 мм.

Додатково витяжна шафа може бути укомплектована:

 • зливом з поліпропілену і краном для холодної води із зовнішнім управлінням;
 • хімічно стійкою капсулою для зберігання реактивів з примусовою витяжкою.

За запитом матеріал стільниці може бути виконаний з: керамогранітної плитки, полімерного композиту Durcon, штучного кварцового каменю, хімічно-стійкого HPL-пластика.

Команда Експерт працює над розробкою нових моделей, щоб задовольняти потреби лабораторій різного профілю.

Індивідуальні рішення - наш основний підхід при створенні проекту лабораторії!
Довірте свою лабораторію експертам!

З питань наявності товару та доставки звертайтеся до наших фахівців!

Будемо раді Вас чути з 9:00 до 18:00 за номером телефону (044) 364 42 42.

Чекаємо ваших листів info@labexpert.com.ua.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.