Навісна лабораторна сушилка

  • Корпус: склопластик
  • Каркас: без каркасу
Корпус: склопластик
Робоча поверхня Розміри, мм Комплектація
довжина глибина висота
Склопластик 600 180 550 18 / 22 / 26 опор

Список артикулів

Сушка для лабораторного посуду ТМ "Експерт" виготовлена, а точніше вилита, зі склопластику білого кольору.

Використовується для сушіння лабораторного посуду після миття. Рекомендовано комплектувати з лабораторними мийками.

Склопластикова лабораторна сушка хімічно та механічно стійка. Витримує значні навантаження, міцна, легка, не схильна до корозії, не іржавіє, тому має високий строк експлуатації.

Комплектується опорами для сушіння посуду в трьох варіантах:

  • 18 опор довгих;
  • 22 довгі опори;
  • 11 довгих та 15 коротких опор - 26 разом.

Має піддон зі слокластику та обладнана патрубком для відводу води.

Габарити лабораторної сушки для посуду: 600х180х550.

Варіант виконання - настінна. Може бути настільною з каркасними металевими опорами.

ОСОБЛИВОСТІ:

  • Сушка лабораторна виготовлена зі склопластику
  • Три варіанти комплектації опорами
  • Два варіанти виконання (навісна / надставна)

Надіслати заявку на прорахунок вартості

  • Власне виробництво

    Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу та оснащене сучасним технологічним обладнанням відомих брендів. 

  • Індивідуальні рішення

    Персональний підхід до розробки кожного проекту лабораторії дає змогу знаходити найкращі рішення для вашого бізнесу.

  • Гарантія якості

    Система менеджменту якості виробництва меблів сертифікована згідно вимог міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001.

  • Міжнародний досвід

    Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Грузії, Молдові, Литві, Іспанії та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.