Парта лабораторна

 • Каркас: метал
 • Опори: 0-30 мм регульовані
Каркас: метал
Матеріал стільниці Розміри, мм Варіанти виконання
довжина глибина висота

Ламінат високого тиску

Хімічно стійкий HPL пластик

600

1200

500 760

одномісна

двомісна

 • Опис товару
 • Додаткова комплектація

Парта лабораторна для кабінетів хімії, біології, фізики Smart Експерт має в основі міцний металевий каркас та антивандальне покриття стільниці - ламінат високого тиску або хімічно стійкий пластик spc.

Лабораторний стіл-парта оснащений гачками для підвішування рюкзаків і сумок. Має перфоровану металеву полицю для підручників під стільницею. Поділяється на: двомісні та одномісні парти.

Кутовий стіл учнівський - допоміжний елемент для парти лабораторної. Дозволяє облаштувати зручне учнівське лабораторне місце та оптимізувати робочий простір.

Ще один різновид одномісної парти - трапецеподібна парта лабораторна. Зручно переставляти та виставляти учнівські столи колом, квадратом або двостороннім островом. Також ці парти штабельовані, складаються у стовбчик за необхідністю.

Всі парти мають гвинтову систему регулювання опор для рівного встановлення.

Металеві каркаси спеціалізованих лабораторних столів для учнів виготовляються з профільних сталевих труб, покритих удароміцною порошково-полімерною фарбою з шагреневою структурою.

Столи учнівські для кабінету хімії та для кабінету фізики на відміну від лабораторних парт мають дещо іншу конструкцію та можуть комплектуватися розетками та/або раковинами з кранами холодної води.

За запитом можливе виготовлення індивідуальних моделей учнівських парт, вчительских столів та інших лабораторних меблів для учбових закладів.

Надіслати заявку на прорахунок вартості

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.