Стіл демонстраційний острівний

 • Каркас: метал
 • Євро-розетки: укомплектовано
 • Опори: 0-30 мм регульовані
 • Вода: мийка+кран, укомплектовано
 • Газ: кран, укомплектовано
Каркас: метал
Матеріал стільниці Розміри, мм Комплектація
довжина глибина висота
Полімерний композит Durcon 1500 1500 900

раковина Durcon,

2 крани холодної води,

2 крани газу / повітря

 • Опис товару
 • Додаткова комплектація

Стіл демонстраційний острівний призначений для демонстрації дослідів, проведення лабораторних робіт, наведення наочних прикладів. Використовується в навчальних лабораторіях, кабінетах хімії та фізики.

Острівний стіл демонстраційний обладнаний комунікаціями - водою та газом. Для цього, стіл демонстраційний укомплектований раковиною, двома кранами для води, двома кранами для повітря/газу, комплектуючими для підключення до мереж водопостачання, водовідведення та газової магістралі.

Для підключення приладів, лабораторного обладнання стіл демонстраційний лабораторний комплектується чотирма євро-розетками 220В і дифавтоматом 16А.

Виготовлений демонстраційний стіл з листової сталі, в основі має міцний металевий каркас. Порошкове покриття металу спеціальною фарбою захищає його від корозії та хімічного впливу лабораторних рідин.

Стільниця столу виготовляється з епоксидного композиту Durcon або інших хімічно стійких лабораторних матеріалів.

Стіл регулюється за рівнем підлоги завдяки спеціальним опорам.

Спеціальні учнівські меблі для кабінетів хімії, фізики, біології під лінійкою Smart Експерт допоможуть облаштувати дійсно професійний лабораторний простір для занурення у світ науки, дослідів та експериментів.

Всі учнівські меблі Експерт виготовлені згідно ДСТУ ГОСТ та мають відповідні підтверджуючі сертифікати якості.

Можливе виготовлення нестандартних моделей лабораторних меблів. Власні конструкторське бюро та виробничий майданчик надають необхідний інструментарій для втілення індивідуальних рішень для облаштування сучасних лабораторій.

Надіслати заявку на прорахунок вартості

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.