З Днем Хіміка!

З Днем Хіміка!

З нагоди Дня хіміка, який традиційно святкують в останню неділю травня, хочемо висловити свою повагу та підтримку працівникам хімічної та нафтохімічної промисловості.

Ваш внесок в науку та технології неоціненний! Ви розробляєте нові матеріали, досліджуєте хімічні реакції, вдосконалюєте процеси виробництва та дбаєте про безпеку нашого оточення. 

Бажаємо Вам подальших успіхів у Вашій науковій роботі, великих відкриттів і натхнення для нових експериментів! Нехай ваші таланти та трудові досягнення визнаються і шануються

З повагою та подякою, колектив Експерт

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.