Витяжний рукав під замовлення

Витяжний рукав під замовлення

Робота з хімічними речовинами в лабораторіях передбачає задіяння витяжних систем для того, щоб вловити та відвести токсичні випари, димові гази, небезпечний пил, зважені частки та інший незначний викид шкідливих речовин.

Там, де експлуатація витяжних шаф або шаф з витяжкою неможлива, ми рекомендуємо використовувати локальну витяжну систему лабораторний витяжний рукав.

Хімічно стійкий витяжний рукав виготовляється з поліпропілену і є регульованим повітропровідом із всмоктувальною насадкою. Завдяки підйомно-поворотним з'єднанням, витяжні рукави дозволяють здійснювати обертання на 360°, легко згинаються, складаються, фіксуються.

За рахунок гнучкості та маневреності витяжний рукав можна розмістити максимально близько до джерела випарів та диму. Таким чином забезпечується більший функціональний радіус (1600 мм), ніж при використанні стаціонарних витяжних зонтів.

Підключається витяжний рукав до центральної витяжної системи. Може кріпитися до стелі або до стіни. Можна встановлювати індивідуально над робочим місцем, а також посеред лабораторії, де витяжний зонт або шафу не розмістити.

Застосування локальних витяжних рукавів допомагає забезпечувати високу швидкість всмоктування та економити на загальному повітрообміні. Вхідний повітряний потік регулюється спеціальним клапаном.

При недостатній вентиляції у лабораторії витяжні рукави незамінні. Підходять для лабораторій різного профілю, в т.ч. хімічних, фармацевтичних, промислових.

Експерт пропонує локальний витяжний рукав під замовлення.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.