Віримо! Працюємо! Плануємо!

Віримо! Працюємо! Плануємо!

Виробництво невпинно працює та виконує зобов'язання перед Кліентами.

Триває відновлення контактів з Постачальниками. Очевидно, що доводиться долати низку ускладнювальних факторів, зокрема тих, що пов'язані з питанням логістики. Проте Компанія робить усе можливе для того, щоб їх вирішити.

ТМ Експерт тверезо оцінює ситуацію в Державі й розуміє свою роль у допомозі відновлення лікарень, шкіл, підприємств, яка знадобиться найближчим часом. Тож працівники компанії вже сьогодні ведуть роботи з підготовки виробництва до виконання цих завдань.

Все буде Україна!

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.