Стіл-ванна для мийки кернів

Стіл-ванна для мийки кернів

Стіл-мийка для кернів - спеціалізований виріб для мийки повнорозмірного керна у відкритих і закритих приміщеннях. Це професійне обладнання для мийки кернів у вигляді пересувної металевої конструкції. 

Стіл-ванна для мийки кернів повністю виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304. В основі стола-мийки - розбірний каркас, виготовлений з труб із нержавіючої сталі (перетином  40х40х2 мм). Робоча поверхня стола товщиною 2,5 мм виконана у формі лотків (4 штуки висотою 50 мм).

Стіл складається з двох частин: похилої та горизонтальної. Похила частина призначена для завантаження керна, а горизонтальна - безпосередньо для мийки керна. Висота бортів в горизонтальній частині: 200 мм. 

Для стоку миючої рідини в горизонтальній частині столу-мийки передбачені спеціальні отвори. Рідина після промивки кернів попадає в проміжний бак-відстійник під стільницею.

Мобільний відстійник на колесах з трьома секціями для більш дрібної фракції керну, розташований на металевих прогумованих колесах та розміщений під похилою частиною робочої поверхні. Остання секція відстійника обладнана гнучким шлангом для підключення до системи каналізації. 

Захисні штори між горизонтальною частиною мийки та проміжним баком виготовлені з прозорого ПВХ, призначені для запобігання розбризкування води. 

Виріб встановлено на прогумовані колеса для легкого переміщення, а також спеціальними фіксаторами руху для стаціонарної установки мийки для керну.

Для миття керну стіл-мийка оснащена мобільним хімічно-стійким краном душем.

Габаритні розміри (ДхГхВ), мм: 2000х600х900

Довірте свою лабораторію Експертам!

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.