Підсумки роботи в 2022 році

Підсумки роботи в 2022 році

2022 рік для всіх нас став викликом і в особистому і в професійному житті.
Не дивлячись на складнощі, хочемо підвести підсумки роботи Експертів і поділитися результатами.

В 2022 році ми:

 • Виконали 593 замовлення;
 • Виготовили 10 тис. одиниць продукції спеціалізованих меблів, з них 39% нестандартів;
 • Задовольнили 480 Клієнтів лабораторного та медичного бізнесів.

Асортимент меблів власного виробництва в 2022 році доповнився новими моделями

Так, в пропозиції лабораторних меблів з’явилася сушка електрична для лабораторного посуду. Ми працюємо над розширенням асортименту обладнання, і прямо зараз, на завершальному етапі розробка дистилятора.

Розробили меблі для захисних споруд, в тому числі особливо актуальні двоярусні нари. Серед інших новинок виробництва – меблі для складу та меблі для офісу в стилі лофт.

Враженнями від роботи в нових реаліях ділиться керівник напряму «Лабораторні меблі» Марія Єрастова:

«Ми робимо все можливе, щоб залишити людей працювати, і робити меблі, які зараз в Україні потрібні. Ми змінюємось разом з Україною. Україна швидше ухвалює рішення – і ми швидше приймаємо рішення: бачимо потребу – розробляємо – запускаємо в роботу. 
В 2022 році були проекти на експорт. Українські підприємства, які релокувались, все одно обирали нашу продукцію. І для нас це найкраще визнання! 
Ми зіткнулися з величезною кількістю викликів: проблеми з постачанням матеріалів, щотижневі зміни їх вартості, перебої з електроенергією, перехід великої кількості працівників виробництва до ЗСУ. І все одно, ми робимо найкращі лабораторні меблі, які є на ринку!»

А ще в 2022 році ми відзначили 20-річчя роботи Експертів! Варто зазначити, що більшість спеціалістів працює в команді вже понад 10 років.

Тож, не здаємося і далі працюємо для нашої перемоги!
Все буде Україна!

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.