Нари для захисних споруд

Нари для захисних споруд

Нари двоярусні призначені для розміщення людей в захисних спорудах цивільної оборони. Можуть використовуватись нари для бомбосховищ також у військових та інших спеціальних установах, укриттях.

Металеві нари для захисних споруд виготовляються зі сталевих труб (25х25 мм) з порошковим покриттям поліефірною фарбою та дошок з масиву дерева. В основі нари для сховищ мають розбірний металевий каркас.

Експерт розробив дві базові моделі для захисних споруд: стаціонарні нари та нари складані.

Нари для стаціонарного встановлення  – двомісні, двоярусні, їх можна прикріпити до підлоги. 

Чотиримісні нари теж двоярусні, але двосторонні і мають конструкцію, яку можна складати та розкладати за необхідністю. 

На нижніх полицях нар металевих може сидіти до 4-х чоловік. Верхня полиця ж призначена тільки для лежання однієї людини. 

Міцна конструкція дозволяє використовувати нари у мирні часи, як стелажі для зберігання припасів та інших необхідних речей.

Окрім нар Експерт може запропонувати інші базові меблі для сховищ: лавки, ширми, складні столи та інше. З додатковим асортиментом можна ознайомитись на сторінці «Меблі для захисних споруд».

Якщо Вам потрібні будь які інші меблі для облаштування бомбосховищ та військових частин, ви можете звернутися до наших продакт-спеціалістів, які допоможуть в розробці та виготовлені необхідних конструкцій. Маючи власне виробництво та 20-річний досвід у виготовленні спеціальних меблів, особливо з металу, ми вміємо реалізовувати індивідуальні проекти за запитом.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.