Меблі в стилі лофт

Меблі в стилі лофт

До Вашої уваги - реалізований проект офісних меблів в стилі лофт.

Великий досвід, професійні фахівці метало- та дерево-обробки, спеціальне обладнання дозволяють нам реалізовувати проекти в індивідуальному дизайні. Тому, крім основної лінійки меблів для офісу, в асортименті Експерта з'являються меблі в стилі лофт.

Меблі на металевому каркасі в поєднанні з текстурними ДСП елементами або м'якими сидіннями створюють особливу атмосферу сучасного дизайна та затишного перепочинку. 

Приймальні кімнати, зони відпочинку, кухні для персоналу, переговорні Експерт пропонує облаштовувати меблями в стилі лофт. Простота і стиль, зручність та ергономічність - основні переваги цієї лінійки офісних меблів.

Кольори можуть бути змінені за вимогою.

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.