Лабораторний стіл з витяжкою

Лабораторний стіл з витяжкою

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про стіл двосторонній з витяжкою для відбору пророщеного насіння, який ми виготовили на замовлення Клієнта.

Міцний каркас в конструкції

В основі столу - стіл острівний на розбірному каркасі зі сталевих прямокутних труб (перетином 60х30х2 мм), пофарбованих епоксі-поліефірною порошковою фарбою світло-сірого кольору з текстурою шагрень.

Для компенсації нерівностей підлоги в каркасі передбачені регульовані опори (0-30 мм).

Стіл обладнаний лицьовими і бічними екранами, виготовленими з листової сталі і пофарбованих епоксі-поліефірною порошковою фарбою світло-сірого кольору. Лицьові екрани знімаються, складаються з двох частин, забезпечують доступ до необхідних комунікацій і обладнані засувками.

Допустиме розподілене навантаження на робочу поверхню - до 500 кгс/м². Габарити столу (ДхГхВ), мм: 1800х1500х900

Стільниця з вентиляційними лотками

Стільниця столу виготовлена з ламінату високого тиску товщиною 16 мм – вологостійка фанера облицьована хімічно стійким пластиком.

У стільницю вбудовано два лотки розміром 700х475 мм з перфорованою кришкою із нержавіючої сталі товщиною 1 мм.

Отвори в кришці мають розмір 2,8 мм з кроком 2 мм. Кожен лоток обладнаний системою перекривання та регулювання повітряного потоку.

Надбудова з полицями та світильниками

На стіл встановлена острівна надбудова з двома незалежними полицями, які мають металевий бортик по периметру. Додатковий комфорт створюють два світлодіодні світильники з класом захисту IP 20, які забезпечують оптимальне освітлення робочої зони. 

Вбудований вентилятор

Стіл укомплектований відцентрованим вентилятором продуктивністю 420-560 м3/год з набором комплектуючих.

Безступеневий регулятор потужності вентилятора інстальований в надбудову над столом.

Індивідуальні розробки

Можливість виготовляти на замовлення дозволяє нам створювати унікальні рішення, які ідеально підходять для Вашої лабораторії та допомагають досягти найкращих результатів у Ваших дослідженнях та експериментах.

Довірте свою лабораторію Експертам!

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.