Лабораторні тумби. Розпродаж

Лабораторні тумби. Розпродаж

Лабораторна тумба на колесах може стояти окремо або під високим лабораторним столом. Поєднання висувної шухляди та відділення з полицею за дверкою дозволяє зручно розділяти та зберігати необхідні в роботі речі. 

В основі тумби мобільної - щитова конструкція із ламінованої деревинно-стружкової плити світло-сірого кольору. Всі робочі торці обклеєні кромкою ПВХ товщиною 2 мм, інші - товщиною 0,6 мм.

Встановлюється на роликові опори, передні ролики - з фіксатором пересування.

Габарити (ДхГхВ), мм: 450х520х800.

СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА: 2520 грн/шт (замість 3150 грн/шт).

Замовити можна за телефоном +380 (44) 364 42 42 або відправивши запит на сайті через форму зворотнього зв'язку (див. нижче).

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.