Вітаємо Експертів з 21-річчям!

Вітаємо Експертів з 21-річчям!

Озираючись на наш 20 річний досвід, можна з впевненістю сказати, що ми стали справжніми експертами у своїй справі, завоювали репутацію надійного партнера та виробника високоякісних лабораторних меблів.

Вітаємо всю команду з нашим професійним святом!

Бажаємо Компанії зберігати лідерську позицію на ринку, інноваційних рішень та міцних партнерських зв'язків! Далі радувати своїх Клієнтів і продовжувати розвиватися на шляху успіху!

Благополуччя і здоров'я усім співробітникам!

Миру нашій Україні!

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.