Найщиріші вітання з нагоди Дня Хіміка!

Найщиріші вітання з нагоди Дня Хіміка!

Шановні Хіміки!

Вітаємо Вас з професійним святом! Хімія – це магія вчених, що відкриває нові горизонти і можливості, творить дива та змінює світ. Ваші знання, наполеглива праця і відданість справі допомагають вирішувати найскладніші завдання, робити життя кращим та безпечнішим.

Бажаємо Вам невичерпної енергії, творчого натхнення, нових наукових відкриттів і успіхів у всіх починаннях. Нехай ваша праця приносить Вам задоволення та визнання, а життя буде наповнене яскравими моментами і радісними подіями!

З повагою та найкращими побажаннями, колектив "Експерт"

 • Власне виробництво

  Наше виробництво лабораторних меблів повного циклу. Технологічний процес повністю автоматизований і виключає помилки, що виникають при ручній праці.

 • Індивідуальні рішення

  Працюючи з нами, ви можете бути упевнені, що ми знайдемо найкраще і найбільш оптимальне рішення саме для вашої лабораторії, для вашого бізнесу.

 • Гарантія якості

  Ми перший і поки єдиний виробник лабораторних меблів в СНД, сертифікований відповідно до вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 і ISO 14001:2015.

 • Міжнародний досвід

  Нашими меблями оснащені лабораторії в Україні, Казахстані, Білорусі, Грузії, Молдові, Вірменії, Таджикистані, Азербайджані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Запишіться на консультацію
з облаштування лабораторії прямо зараз!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.